Announcement

Collapse
No announcement yet.

Win gems! - Take part in the great bug hunt...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

да все още липсват със сигурност без 2 всички тарани бяхя към 40 и от катапултите може би 10-ина и товарните каруци всичките над 800 за другите единици не мога да кажа бройка понеже не съм ги запомнил
    щастието ми беше паднало на 0 но имах към 900к злато и над 2 млн храна така че не би трябвало никой да дезертира . предполагам че са дезертирали понеже нямам доклади от битка но и при битка каруците би трябвало да са ми налични поне. а ми е останала армия имам 23к погледнах и за лагер за дезертьори нямаше такъв .

P.s.
    все още няма отговор какво се случва с липсващите ми единици и най вече с товарните ми каруци 800 товарни каруци не ми се прежалват ей така ?!?
    Last edited by Mr. Mysterious; 06-13-2016, 09:11 AM.

Comment

• Mr. Mysterious
      Mr. Mysterious commented
      Editing a comment
      Привет,
      Проблема беше предаден на поддръжка. Ще се свържат с теб след като изяснят случая и има какво да ти кажат...

For some reason parts of the text within the game has turned into Cyrillic.
    The picture has been altered to filter out my level to avoid anyone getting ideas of attacking me.
    Last edited by wournos; 07-08-2016, 06:36 AM.

Comment

I assume I'm late on the scene but. These looks like a localized problem. If CTRL+F5 doesn't clear it up, you can go and actually change the language to something then return it to english. This is done in your profile settings next to your user bar with the name and xp, mp.

Comment

рекох да пусна реплей да видя що имам все още загуби като стената и кулите са ми на 5 ниво и воена архитектура на 23
        и би трябвало тея римляни още по път да си умрът от страх пред мойта величествена крепост
        пускам реплей и що да видя стена и кули нема никой :d
        аз сега имам ли стена и кули на 5 ниво или немам ?!?
        Last edited by faqhitbg; 08-10-2016, 10:13 PM.

Comment

• Mr. Mysterious
          Mr. Mysterious commented
          Editing a comment
          На мини картата ги има. Ще погледнем какво става с картинките на полето които не се виждат.

Появил се е някакъв бъг със населението
        всички хора са ми заети с работа но вече няколко пъти ми се случва да вляза и да видя че има свободно население и това е във всички градове
        не знам кой или по каква причина част от населението излиза от работа и става свободно
        това се случва вече няколко пъти без никаква видима причина и то във всички градове

Comment

• Admin_J
          Admin_J commented
          Editing a comment
          Здравейте,
          сигурен ли сте, че разликата не се дължи на прехвърлени ресурси. - При местене на ресурси, част от населението помага за пренасянето и се връща, готово да бъде назначено към продукция на ресурси.
          Поздрави от екипа на играта

Sent army to attack post, not showing movement on world map. Where did they go? I don't know, but they are not at home. Why are all enemy posts empty. No walls, buildings, or resources?

Comment

Hello,
          1. Can you tell us which castle you were attacking; If its Cremona then the units are just coming back victorious and will arrive in about 5 minutes.

2. Roman outposts seem empty because you should send Spies if you want to know what the resources and troops are located in the outpost

Comment

И във версия 2 Клаш оф натион пак има проблеми с наградите от куестовете
            не дава щастието +1 пише че го има каето награда но като е вземеш дава ресурсите но щастието не мърда

Comment

• Mr. Mysterious
              Mr. Mysterious commented
              Editing a comment
              Привет.

Проверих в архива - брояча не се опреснява като хората. Ако си смениш града и се върнеш или си опресниш цялата игра бройката се показва точно. Или ако изчакаш, но ще го оправим така или иначе. Важното е, си получил това което ти се полага. Имай предвид, че не можеш да надвишиш 100 така или иначе. Ще кажа на колегата да те финансира с лилави кристалчета, може да се забави малко.

Търсачката не намира дезертьори точно до замака ми имаше два лагера на дезертьори нарочно първо проверих с търсачката да видя дали ще ги намери с най различни параметри ама греда нищо не намери а аз взех от единия таран от другия катапулт но това е най малкия проблем. Има сериозна глупост при битките. Когато те нападнат със стрелци от второ ниво те избиват всичко вътре в крепоста на стената и няма нищо здрава .Тоест те стрелят през стената все едно я няма .Тогава за какво са тараните катапултите и трибучетите ?!? За мен това е безумие чесно казано не знам вие какво мислите по тоя въпрос да стрелят еденици през стената все едно я няма. И по важното е че това пречи на мойте войни да се бият те не отварят портите автоматично примерно . Мойте нямат достъп до вражеските защото стената пречи а вражеските стрелци ги избивата през стената без тя да им пречи за мен това си е бъг не знам вие как го виждате загубих един град и сума ти армия заради това преди да осъзная какво точно се случва

Comment

Здравейте,
              благодарим ви за докладваното.
              Работим по оптимизиране на детайлното търсене.
              Относно стрелците - това е единица с обсег (range). Това, че успяват да ударят единиците на защитника не означава, че стрелят през стената. - Стрелите прехвърлят стената и падат върху защитническите единици.
              Съжаляваме, ако репрезентацията ви е оставила грешни впечатления от битката - ще се постараем да развием пълния й потенциал.

Функционалноста на портите още не е имплементирана, но основната й идея е точно такава.

П.П.: Защо не изградите защитата си, ползвайки наученото от стрелците. Наредете стрелци вътре в замъка си и с нападателя в много от случаите ще се случва същото, което се случва на вашите единици в защита
              You can contact us on our Support website:
              http://gamgos.com/newticket

Or Support's Email

Comment

отново ми се струва че има някакъв проблем с тея битки
                [BR:c869c6ebad4c]ogito срещу faqhitbg[/BR]
                [BR:29986aa58cd1]ogito срещу faqhitbg[/BR]
                [BR:5b541a96d265]ogito срещу faqhitbg[/BR]

Първо как той в рамките на 3 мин идва и се връща че да прати отново атака
                и трите атака са през 3 мин

И второ аз имам 1,4к армия като погледна в гарнизон защо учавствам само с 960 ?!?

Comment

Тая игра от ден на ден става все по бъгава
                  до вчера можех да продавам по 400к на пазара днес на 8к вече лимита е надвишен

то за какво ли и пиша вече като няма администратори ама хайде нали съм съвестен играч

Comment

Working...
                  X